20%-
20%-

תערובת פיטוסטרולים, מיצוי פטריות ופוליקוסנול להורדת כולסטרול LDL בדם


143 179(-20.11%)

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות

ליפו-לס

LIPO-LESS

תערובת פיטוסטרולים, מיצוי פטריות ופוליקוסנול להורדת כולסטרול LDL בדם

60 קפליות


פורמולה ייחודית של פיטוסטרולים בשילוב מיצוי פטריות ופוליקוסנול, פרי פיתוח של נייצ׳רספרו ושייכת לסדרת פרופשנלס. האפקט של הורדת כולסטרול LDL בדם הינו ברמה של 7%-10% ומתקבל לאחר צריכה של פיטוסטרולים במשך 2-3 שבועות.

כל קפליה (במשקל 1500 מ"ג) מכילה:
פיטוסטרולים (Phytosterol), סידן קרבונט, טרי קלציום פוספאט, מגנזיום סטארט, חומצה סטיארית, פוליויניל פירולידון PVP, מיצוי פטריית ראישי (Ganoderma lucidum EX), מיצוי פטריית פלאוריטוס (Pleurtous osteatus EX), מיצוי פטריית שיטאקי (Letinula edodes EX), פוליקוסנול (Polycosanol), היפרמלוז, מיקרוקריסטלין צלולוז, מגנזיום סטארט ממקור צמחי.

רכיבים פעילים:

  • 700 מ״ג פיטוסטרולים (מתוכם 98% פיטוסטירולים חופשיים) (Phytosterol)
  • 200 מ״ג תערובת מיצוי פטריות מהפטריות: שיטאקי (Lentinula edodes Ex), ראיישי (Ganoderma lucidum), פטריית הצדף (Pleuortus osteatus).
  • 10 מ״ג פוליקוסנול (Polycosanol)

הוראות שימוש:

  • קפליה אחת פעמיים ביום לאחר הארוחה עם שתייה.

  • המוצר מיועד אך ורק לאנשים המעוניינים בהורדת רמות הכולסטרול בדם. אנשים הלוקחים תרופות להורדת הכולסטרול יש להיוועץ ברופא. צריכת המוצר תיעשה לצד דיאטה מאוזנת הכוללת צריכת פירות וירקות.

  • לא מומלץ לנשים בהריון, נשים מניקות, או ילדים מתחת לגיל 5. אין לצרוך יותר מ-3 גרם פיטוסטרולים ליום מכל מקור מזון או תוסף תזונה. לאחסן במקום קריר ויבש.

כשרות:

  • כשר פרווה בהשגחת בד״ץ בית יוסף.
  • כשר פרווה בהשגחת רבנות אזורית גליל תחתון.

המידע באתר זה הינו כללי ואינו מהווה המלצה רפואית ו/או המלצה לטיפול ו/או המלצה לרכישה. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור לטיפול עצמאי ו/או הנחיה ללקיחה ו/או עצה לשימוש בתוסף תזונה כלשהוא ו/או שינוי ו/או הורדה של תרופה כלשהיא. המידע באתר זה אינו תחליף לייעוץ רפואי ו/או להמלצות הרופא המטפל. 

 

אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
60 קפליות
הוראות שימוש
קפליה אחת פעמיים ביום לאחר הארוחה עם שתייה.
כשרות
כשר פרווה בהשגחת בד״ץ בית יוסף. כשר פרווה בהשגחת רבנות אזורית גליל תחתון.