משלוח חינם בקנייה באתר מעל 350 ש''ח

(דואר רשום או נקודת איסוף דרך UPS)
יתכנו עיכובים במשלוחים עקב המצב הביטחוני


לקוחות יקרים
החנות תהיה סגורה בתאריכים
18/4/24 -30/4/24
הזמנות שיתקבלו מהתאריך ה- 17/4/24 יטופלו וישלחו לאחר החג.
חג שמח לכולם

לטיפול בפסוריאזיס


125 

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות


פסואיזי תחליב לקרקפת טיפולי 125 מ”ל


תחליב אקטיבי לקרקפת ללא שטיפה של פסואיזי הינו תכשיר ייחודי. הרכיבים האקטיביים שבתחליב מונעים תהליכים דלקתיים כבר מהימים הראשונים לשימוש בתכשיר, ובכך מעלימים את תחושת הגירוד והגירוי בעור הקרקפת. שימוש עקבי בתחליב זה מסייע באיחוי והבראת עור הקרקפת. בכך התחליב עוזר למנוע נשירת שיער שנובעת מבעיות בקרקפת וסתימת זקיקים.

תחליב טבעי לקרקפת מכיל 125 מ”ל

במה מתבטאת היעילות של תחליב פסואיזי לקרקפת

תחליב אקטיבי לקרקפת של פסואיזי לטיפול בפסוריאזיס בעור הקרקפת הוא תכשיר ייחודי, נטול פרבנים, ללא SLS מסייע בהגנה על הקרקפת מפני גירוי וקשקשים כרוניים, ובמקביל, מחזק את שורשי השיער ובכך מונע נשירה. תחליב לקרקפת של פסואיזי עשוי מתמציות צמחים, שמנים אתריים חיוניים ומינרלים מים המלח, שהם מרכיבים בסיסיים לצורך טיפול בפסוריאזיס בקרקפת.

 • תחליב לקרקפת ללא שטיפה, נטול פרבנים וללא SLS, מכיל רכיבים טבעיים.
 • התחליב מקל ומרגיע סימפטומים עוריים הנגרמים במקרים רבים ע”י פסוריאזיס, קשקשת אקזמטית, אקזמה וסבוריאה, והוא עושה זאת באופן אפקטיבי במיוחד.
 • התחליב אינו מצריך שטיפה, אינו מזיק, אינו מכיל SLS והוא אינו מותיר סימנים שמנוניים על גבי השיער. מיד לאחר השימוש ניתן לייבש ולעצב את השיער כרגיל.
 • בטוח לשימוש ויעיל. התחליב נבדק דרמטולוגית  ועומד בסטנדרטים האירופיים המחמירים ביותר.
 • תחליב לקרקפת של פסואיזי מרכך רבדים פסוריאטיים  ובכך גורם לקליפות להיפרד מהקרקפת  באופן טבעי ולא באמצעות שימוש בשיטה אגרסיבית שעלולה ליצור פצעים על גבי הקרקפת.
 • הפורמולה מכילה למעלה מ 12 רכיבים טבעיים.

רכיבים עיקריים – טבעיים לחלוטין

 • שמן נבט חיטה
 • שמן לבנדר
 • שמן רוזמרין
 • שמן זרעי ענבים
 • שמן ערער (ג’וניפר)

התחליב הטוב ביותר לטיפול בפסוריאזיס

באיזו תכיפות אתם שואלים את עצמכם: “כיצד מטפלים בפסוריאזיס של הקרקפת?”  ללא קשר לדרגת החומרה של הפסוריאזיס, ולשלב של המחלה, מדובר בבעיה מטרידה אשר יכולה לגרום להפרעה בפעילות חברתית. בדומה לכל מחלת עור כרונית אחרת. שוק הטכנולוגיה הרפואית העכשווי מציע מגוון עצום של תרופות שנועדו לתת מענה למחלות. תחליב לטיפול בפסוריאזיס אמור להיות נטול תוספים מזיקים. כיום קופות החולים מספקות ספריי או ג’ל לטיפול בפסוריאזיס שמכילים מרכיבים קורטיקוסטרואידים. אמנם ההשפעה שלהם מהירה יחסית והם מפחיתים את הביטויים החיצוניים של הפסוריאזיס, אך לטווך ארוך הם מזיקים וגורמים למחלה להתפשט באיזורים אחרים.
תחליב לקרקפת של פסואיזי הינו טיפול משלים לחפיפה יומיומית שקל לשימוש, אינו מזיק, אינו משאיר סימנים ותוך ימים ספורים מעביר את תחושת הגירוד, מפחית את הקילוף, מסייע להוריד כמעט באופן מלא רבדים פסוריאטיים וקורניפיקציה של העור. תחליב פסואיזי לטיפול בפסוריאזיס מציע ניקוי אקטיבי ויסודי תוך הפחתה משמעותית ברבדים פסוריאטיים לאחר השימוש בתכשיר.

כיצד הייחודיות של התחליב לקרקפת של פסואיזי באה לביטוי:

 • הפחתת מהירה של תחושת הגירוד בעור ובקרקפת.
 • שיפור מיקרו סירקולציה (זרימת הדם בכלי הדם הקטנים)
 • אפקט אנטי דלקתי
 • סיוע בשיפור המראה הנקי והבריא של עור הקרקפת.

סבוריאה פסוריאטית היא רק אחת מהביטויים הקליניים של הפסוריאזיס. לחולים בסבוריאה פסוריאטית יש פטריות  ופריחה בקטריאלית , ואלה יוצרים את השוני וההבדלים בין סוגים וביטויים שונים של המחלה. הקושי הגדול ביותר הוא באבחון של פסוריאזיס עם הרבה נקודות ואזורי קילוף שונים ללא שינויים דלקתיים, מצב המוכר בשם asbestos psoriasis.

האם אפשרי למנוע נשירת שיער בעקבות גירוד אינטנסיבי?

הפסוריאזיס אינו פוגע בזקיקי השערות, והמשמעות היא שאובדן השיער הוא זמני בלבד. אבל, אם מסרקים את העור, עלול להיווצר פצע, שסביבו יתפתח זיהום בהמשך. חיידקים עלולים להזיק לזקיקי השערות, ונזק לשורשי השיער הוא בלתי הפיך. אם שמתם לב לנשירת שיער מסיבית, ספרו על כך לרופא/ת העור שלכם. הוא יבדוק את הקרקפת וינסה לזהות את מקור הזיהום ויבחר, בהתאם לכך, את הטיפול המתאים ביותר. המומחים ממליצים לוודא שיש סירקולציה טובה של אוויר והשפעה של אור שמש על החלק הנגוע בקרקפת. לכן, במקרה של פסוריאזיס, עדיף להימנע משימוש בגומיות וסרטים לשיער, להימנע מתסרוקות מהודקות ומסירוק אחורי של השיער. כאשר המחלה מופיעה בצורה קשה נוח ופרקטי יותר להסתפר ולקצר את השיער. עדיף להימנע מפרמננט ומצביעת השיער עד לשיקום מלא. אם תחליטו לבקר אצל הספר, חשוב לוודא שהטיפול בשיער ובקרקפת יהיה זהיר ועדין.

תחליב לטיפול אפקטיבי בפסוריאזיס

כיום לאחר כ-10 שנים בהם פסואיזי תחליב לקרקפת נמצא בבתי המרקחת ובבתי הטבע, אנו יכולים לומר בביטחון שהתחליב של פסואיזי הוא התחליב הטוב והנמכר ביותר לטיפול בפסוריאזיס בקרקפת, והוא אפקטיבי מאוד ונוח לשימוש לצורך טיפול בנגעים היוצרים קילוף של עור הקרקפת. תכשיר זה מומלץ לשימוש ומסייע לטיפול בפסוריאזיס.  שימוש קבוע בתחליב מסייע לחידוש ורענון של עור הקרקפת ובכך להפחית עד כדי העלמה מוחלטת של קילופים וקשקשים.

הטיפול בנגעים היוצרים קילוף בעור הקרקפת מלווה בלא מעט קשיים. זו הסיבה שתחליב אקטיבי לקרקפת פסואיזי לטיפול ברבדים פסוריאטיים הוא מוצר כל כך פופולרי לטיפול בפסוריאזיס. זהו תכשיר משולב לשימוש חיצוני. תחליב הלחות הטוב ביותר שלנו לטיפול בפסוריאזיס אפקטיבי מאוד בטיפול בנגעים בקרקפת. חומצה סליצילית מסייעת בניקוי של שכבות היפרקרטוטיות מהנגעים ובכך מאפשרת לבטאמתאזון להגיע לחלקים עמוקים יותר של העור. כמו כן, חומצה סליצילית מסייעת בתהליך הקרטיניזציה, הידוע כבעל השפעה חיובית על התרבות תאי אפידרמיס. לחומצה יש פעילות אנטי-בקטריאלית ואנטי פטרייתית. אפילו לריכוז נמוך של חומצה סליצילית (0.3%) יכולה להיות השפעה מעכבת על חיידקים גראם-חיוביים וחיידקים גראם-שליליים, שמרים, עובש ודרמטופיטים.  התחליב של פסואיזי כולל רכיבים מיוחדים – קורטיקוסטרואידים, שהאפקט שלהם מיועד בעיקר לדכא תגובות אוטואימוניות של האורגניזם, וגם לצמצם ככל שניתן ביטויים עוריים של פסוריאזיס.


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
125 מ"ל