משלוח חינם בקנייה באתר מעל 350 ש''ח

(דואר רשום או נקודת איסוף דרך UPS)
יתכנו עיכובים במשלוחים עקב המצב הביטחוני

מסייע לטיפול בחיידק ההליקובקטר


125 138-9.42%

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות


אנליקו (אנ-ליקובקטר)

חיידק ההליקובקטר גורם ללחץ/כאב באזור רום הבטן, בחילות/הקאות, גזים, ליחות, שלשולים, סלידה מאכילה, ריח רע מהפה וחוסר בברזל, אבץ וויטמין B12. כמוסות אנ-ליקובקטר מכילות פורמולת צמחים לאיזון החיידק. מדיווחי לקוחות-שינוי מורגש תוך מספר ימים! שימוש בתכשיר במשך כשלושה חודשים בליווי תזונה מתאימה, יחזיר את הגוף לאיזון המיוחל. יעיל גם לצרבות 

תכולה: 90 כמוסות צמחיות.

כשר בד"ץ העדה החרדית

נוסחת צמחים לטיפול בחיידק ההליקובקטר- פילורי, להרגעת התופעות השליליות הנובעות מהתפרצות החיידק. הצמחים מסייעים במקביל לשיקום דפנות הקיבה (אולקוס) ולהרגעת צרבות (גם לטיפול נקודתי, ללא חיידק).

לאחר שנים של תגובות לקוחות המדווחים על שינוי ניכר באיכות חיים, הנוסחה המקורית "אנ-ליקובקטר" השתדרגה ל"אנליקו" המכיל בנוסף לצמח שלם גם תמציות מרוכזות. הנוסחה החדשה מחוזקת מאד ולכן מספיק מינון מופחת. 

הרכב הצמחים בנוסחה-

מרכיבי הפורמולה ותכונותיהם הידועות ממסורות קדומות וממחקרים בני זמננו

עלי זית (Olea europea) - אנטי-דלקתי. נמצאו בניסויי מעבדה כיעילים לדיכוי הליקובקטר פילורי, קמפילובקטור וסטפילוקוקוס.

ארכובית הציפורים (Polygonum aviculare) - אנטי חיידקי. מאחה כיבים (אולקוס) ופצעים.  מטפל מיידית בצרבות. לבעיות במערכת השתן, טחורים וזיהומים במערכת העיכול.

אזוב מצוי (Origanum  syriaca) - מטהר את דרכי העיכול ומסייע לרוב בעיות הקיבה.

הל  - Elettaria cardamomum - מניע ומזרז במצבים של קשיי עיכול כגון אי-סדירות ביציאות, ריח רע מהפה, כובד ונפיחות בטנית לאחר ארוחות ולאסטמה.

הוראות שימוש מומלצות בתוסף-

לתשומת לב לקוחות ותיקים: עקב חיזוק הנוסחה המינון המומלץ השתנה! 
לצרבות:

נוטלים 1-2 כמוסות בבת אחת, בעת הצורך.

במקרה של צרבות חוזרות מומלץ לוודא את מקורן. פעמים רבות עלול להיות חיידק ההליקובקטר.


להליקובקטר פילורי:

1 כמוסה 3 פעמים ביום, עדיף לפני האוכל, למשך 2-4 חודשים. השפעה תורגש תוך מספר ימים ותתעצם בהמשך. מספר רב של לקוחות דיווחו על שינויים קיצוניים באיכות חייהם!

מאד משמעותי לשלב תזונה מומלצת! ללא התזונה משך הטיפול עלול להתארך. למעונינים, 

כשכבר מרגישים טוב במשך שבועיים לפחות, וזה קורה בדר"כ אחרי 2-3 חודשים, "נגמלים" בהדרגה מהתכשיר ובודקים תגובה של הגוף. במידת הצורך נמשיך 1-2 חודשיים נוספים. רק אחרי סיום הטיפול בתכשיר, ניתן לחזור בהדרגה לתזונה רגילה תוך מעקב על תגובות הגוף לכל שינוי. רק אם לא תהיינה תגובות שליליות "נאמץ" את ההקלה בתזונה.

לרוב אין צורך בטיפול נוסף בהמשך. אך בזמנים "מועדים" – עונות מעבר, זמני לחץ, מתח נפשי או כל דבר שגרר בעבר התפרצות הליקובקטר- נחזור לתזונה המומלצת. ניתן לשלב טיפול מניעתי של 1-2 כמוסות ליום למשך כחודש.

הגבלות שימוש והתוויות נגד-

הריון- ארכובית הציפורים- בספרות מופיע שהשתמשו בצמח לחיזוק הריון, אך מפאת חוסר במחקרים רשמיים לא ניתן להמליץ על שימוש בצמח בהריון. יש לשקול את הנתון ביחס לסבל של התפרצות החיידק בזמן זה. אזוב (זעתר)- אסור במינון גבוה בהריון. המינון היומי המומלץ נמוך בהרבה מהגבול העליון ולכן בטיחותי לשימוש.

נוטלי תרופות מרשם- יש ליטול בהדרגה תוך מעקב. לעיתים רחוקות עלולה להיווצר השפעה הדדית שלילית.

אסור בשילוב עם תרופות להורדת לחץ דם.


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
90 כמוסות
הוראות שימוש
1 כמוסה 3 פעמים ביום
כשרות
כשר בד"ץ העדה החרדית ירושלים