משלוח חינם בקנייה באתר מעל 350 ש''ח

(דואר רשום או נקודת איסוף דרך UPS)
יתכנו עיכובים במשלוחים עקב המצב הביטחוני


לקוחות יקרים
החנות תהיה סגורה בתאריכים
18/4/24 -30/4/24
הזמנות שיתקבלו מהתאריך ה- 17/4/24 יטופלו וישלחו לאחר החג.
חג שמח לכולם

סידן אמורפי


169 189-10.58%

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות


DENSITY - דנסיטי

DENSITY, הדור החדש של הסידן     

תוסף תזונה פורץ דרך בעל הפטנט הייחודי המיועד למחסור בסידן ואוסטאופורוזיס.

מחזק את העצמות, השרירים ומונע שברים.

דנסיטי נספג פי 2 עד 4.6 יותר ומסיס פי 120 יותר מכל תוסף סידן אחר.

מחקרים מוכיחים כי סידן מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לבניית העצם.

הטכנולוגיה פריצת הדרך של חברת אמורפיקל, היא הרבה יותר מסידן. הטכנולוגיה מחקה מנגנון ייצור סידן קרבונט אמורפי הקיים בטבע אצל סרטני הנהרות הכחולים. הפיתוח הטכנולוגי שלנו הצליח לחקות בתהליך פטנטי את מנגנון ייצור הסידן של הסרטנים הכחולים, ביצירת סידן קרבונט אמורפי (ACC) יציב המותאם לצריכה עבור בני אדם.  תהליך התגובה הכימית מבוסס על מים מטוהרים ומינרלים ממקור טבעי, אשר מאושרים לשימוש במזון. אין בתהליך תוצרי לוואי מסוכנים או שימוש בחומרים שאינם מאושרים במזון.    ייחודיות ויתרונות המוצרים שלנו  הטכנולוגיה שלנו ייחודית כי:
  1. גודל החלקיקים הוא ננומטרי. קטנים פי מאה בנפחם לעומת המוצרים הקיימים בשוק.
  2. צורת החלקיקים היא אמורפית, בעוד כל סידן אחר בשוק הוא גבישי (קריסטלי)
ייחודיות הסידן האמורפי באה לידי ביטוי במבנה המיוחד שלו. שהוא אמורפי ולא גבישי. כמו כן, זהו תוסף הסידן היחיד בעולם שגודלו הוא ננומטרי ( קטן פי 1,000 בנפח מכל תוסף גבישי). התוצאה היא יכולת הספיגה שלו, רמת הזמינות הביולוגית ורמת המסיסות. מחקר שנעשה בביה”ח איכילוב מצא כי קלציום קרבונט אמורפי נספג פי 2 עד 4.6 ומסיס פי 120 ביחס לתוספי סידן גבישיים. היכולת של מרכיב הקרבונט, לספוח יוני מימן במצבים חומציים ולהפוך למולקולת ביקרבונט, הוא מנגנון יחודי מוגן בפטנט, שבעזרתו מתרחש איזון חומציות והפחתת דלקתיות באיזורים שונים בגוף. המשמעות היא עצומה: במקביל לשיקום ובניה של תאים, נקבל גם הגנה דלקתית בזכות שינוע חומרים אנטי דלקתיים, הפחתה בכאבים, וכן עיכוב תהליכי הזדקנות.   אישורים ובדיקות: מוצרי החברה עברו בדיקות מעבדה מחמירות לבטיחות גבוהה של המוצר (תקני ISO9001 , HACCP) אישור GMP של משרד הבריאות. חברת אמורפיקל שמה לה למטרה לעזור ולהקל על לקוחות הסובלים מדלקות בדרכים בטוחות ויעילות. 


רכיבים: סידן פחמתי אמורפי, תאית מיקרוקריסטלית (מונע התגיישות), פוליוינילפיורידון (מייצב) , נתרן קרוסקרמלוס (מייצב), סיליקון דאוקסיד ומגנזיום סטארט. 

התוויה: תוסף סידן

אופן השימוש: 

מינון מומלץ:
למניעה וחיזוק 2 קפליות ביום, בבוקר ובערב.

המלצות:

מומלץ כחצי שעה לפני הארוחה

למה חשוב להקפיד לצרוך סידן?

מחלת האוסטאופורוזיס נגרמת בעקבות איבוד של מסת העצם ("בריחת" סידן) ובאה לידי ביטוי בהיווצרות שברים בעצמות.דלדול העצם מתרחש כאשר מופר האיזון בין היווצרות עצם חדשה לבין פירוק העצם הישנה. במידה וצריכת הסידן נמוכה, הגוף לא מסוגל לייצר מספיק עצם חדשה, או שתהליך פירוק העצם הישנה מואץ, או שניהם.

גופנו זקוק לסידן כדי לשמור על עצמות חזקות ובריאות וכמו כן, לצורך תפקוד תקין של מערכות שונות בגופנו. מחסור בסידן אינו נותן אותותיו בטווח המידי כי הגוף מצליח לשמור על רמות הסידן בדם באמצעות פירוקו מעצמות השלד, אולם בטווח הארוך מחסור בסידן גורם לבעיות קשות, חלקן מסכנות חיים. מוכח וידוע שצריכה לא מספקת של סידן גורמת למחלת דלדול עצם (אוסטאופורוזיס), תחושות נמלול באצבעות, פרכוסים והפרעות בקצב הלב.  

למה כדאי לצרוך את הסידן מהדור החדש?

תוספי הסידן המוכרים (עם ובלי תוספת ויטמין D) לא ספקו מענה הולם. זמינות הסידן שלהם לגוף היא מצומצמת, יעילותם במניעת דלדול עצם ובמניעת שברים מוטלת בספק בגלל מגבלת הספיגה שלהם.  DENSITY לעומת זאת, נספג בממוצע פי 2 יותר בהשוואה לתוספי הסידן מהדור הישן. הספיגה הגבוהה וחסרת התקדים שלו מעצימה באופן משמעותי את פוטנציאל היעילות שלו במניעת דלדול עצם, מניעת שברים ועידוד בניית עצם. 

REBUILD YOUR FUTURE

למרות שהגנטיקה שלך קובעת  את הגובה הפוטנציאלי שלך ואת חוזק השלד שלך, סגנון החיים שלך תזונה נכונה ופעילות גופנית יכולים להשפיע על בריאות עצמותיך.

במידה והתזונה היומית שלך לא מספקת את כמות הסידן המומלצת על ידי משרד הבריאות תהליך דלדול העצם  עשוי להתחיל בשלבים מוקדמים מהמקובל. למניעת  תהליך בריחת הסידן, מומלץ להוסיף לתפריט היומי  את DENSITY, תוסף הסידן מהדור החדש עם הספיגה הכפולה.

 

כל אריזה מכילה: 60 קפליות

תנאי אחסון: יש לשמור בטמפ' החדר, במקום קריר ויבש. אין לאחסן במקרר.

אזהרה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים, יש להיוועץ ברופא.

יש להרחיק מהישג ידם של ילדים

כשרות באישור הבד"צ העדה החרדית  

בהשגחת הרבנות האזורית ערבה תיכונה

מאושר מטעם הבד"ץ


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
60 קפליות
הוראות שימוש
קפליה אחת בבוקר ואחת בערב.
כשרות
בד"ץ העדה החרדית