משלוח חינם בקנייה באתר מעל 350 ש''ח

(דואר רשום או נקודת איסוף דרך UPS)
יתכנו עיכובים במשלוחים עקב המצב הביטחוני

תערובת צמחים בתוספת סידן וויטמינים


95 

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות


קינדרויטל

כל מה שילדים צריכים, ויותר.

מולטי ויטמין נוזלי וטעים לילדים, עשיר בסידן! קינדרויטל מכיל סידן, צמחי מרפא, פירות וויטמינים להשלמת תזונת הילד.

שנות החיים הראשונות הינן משמעותיות ביותר להתפתחותו המוחית והגופנית של הילד, החווה בתקופה קצרה שינויים קיצוניים הצורכים אנרגיה רבה.

תזונה איכותית המספקת מגוון ויטמינים ומינרלים, תורמת להתפתחותו הבריאה של הילד, אך יחד עם זאת, ילדים רבים הינם בררנים במזון ואינם אוכלים פירות וירקות בכמות מספקת. חסרים תזונתיים אלו עלולים להוביל לעייפות, חוסר תיאבון ולקצב גדילה איטי מהממוצע.

קינדרויטל – מולטי ויטמין נוזלי המכיל סידן, צמחי מרפא, פירות וויטמינים הוא הפתרון הבריא עבור ילדכם!

* המידע הנ"ל אינו מהווה התוויה רפואית ובכל מקרה של מחלה יש לפנות לרופא המטפל.

כל מנה יומית של 10 מ"ל (2 כפיות) קינדרויטל מכילה: 

סידן120 מ"ג

ויטמין C

24 מ"ג

ויטמין E

5 יחב"ל

ויטמין 1B

0.42  מ"ג

ויטמין 2B


0.66 מ"ג

ויטמין 3B


5.46 מ"גויטמין 6B


0.6 מ"גויטמין B120.32 מ"ג

ויטמין A

900 יחב"ל

ויטמין D

72 יחב"ל 


הוראות שימוש:

מתאים לשימוש מגיל 3 ומעלה.

ילדים מגיל 3: 10 מ"ל (שתי כפיות), פעם ביום, לפני הארוחה.

מגיל 4 ומעלה: 10 מ"ל (שתי כפיות), 1-2 פעמים ביום, לפני הארוחה.

מתאים לנטילה בכפית, או לערבוב בשתייה (לא חמה) שהילד אוהב.

אחסון: לאחר הפתיחה יש לשמור את המוצר בקירור.

תכולה:  250 מ"ל 


יתרונות:

ויטמינים

קינדרויטל מכיל שפע של ויטמינים להשלמת תזונתו של הילד: ויטמין C, ויטמין B1, B2, B3, B6, B12, ויטמין E, ויטמין D, ויטמין A.

סידן

קינדרויטל מכיל 120 מ"ג סידן בכל מנה יומית של 10 מ"ל, החיוני לחיזוק השלד והשיניים ולגדילה תקינה של מערכת השרירים והשלד. זהו מינון אופטימלי של סידן עבור ילד בשלבי התפתחות.

צמחי מרפא ופירות

קינדרויטל מכיל תערובת של צמחי מרפא ופירות כגון: גזר, אניס, גרגר הנחלים, כוסברה, סרפד, תרד, קמומיל, ענבים, חרובים, אסרולה ועוד העשירים בוויטמינים ומינרלים, משפרים את התיאבון של הילד ותומכים במערכת העיכול. המיצוי הנוזלי של הצמחים בפורמולה ושילובם הסינרגטי מאפשרים ספיגה מרבית של הרכיבים הפעילים בגופו של הילד. גזר: מפיג גזים ונלחם בזיהומים. אניס: משפר תיאבון ומגביר הפרשת מיצי קיבה. גרגיר הנחלים: מסייע לפעילות הקיבה ועוזר לספיגת הרכיבים האחרים בפורמולה. כוסברה: תומך במערכת העיכול, מסלק מתכות רעילות מהגוף, תומך במצבי ADHD. סרפד: אנטי דלקתי, עשיר בכלורופיל. תרד: עשיר במינרלים, תומך במערכת העיכול. קמומיל: מעורר תיאבון, עוזר לפעילות תקינה של מערכת העיכול.

רכיבים טבעיים

קינדרויטל הינו תוסף טבעי לחלוטין, אינו מכיל רכיבים מהחי, אלכוהול, חומרים משמרים, כימיקלים, חומרי צבע וטעם מלאכותיים. 

למי מומלץ: 

ילדים מגיל 3 ומעלה

שנות חייו הראשונות של הילד הינן שנים של התפתחות מוחית, אישית וגופנית מואצת. גוף הלד חווה בשנים אלו שינויים קיצוניים ומהירים הדורשים אנרגיות עצומות מהגוף הצעיר שגם כך נמצא רוב הזמן בפעילות אינטנסיבית. אין פלא לכן, שילדים זקוקים לתזונה איכותית שתספק את כל צורכי הגוף, כמו גם ויטמינים ומינרלים להמשך התפתחות מיטבית. מאידך, תזונתם של ילדים רבים מבוססת על מזון מתועש דל ברכיבי תזונה חיוניים, ילדים רבים מעדיפים ממתקים על פני ירקות ופירות ואינם מקבלים את כל רכיבי התזונה להם הגוף זקוק. כפית אחת עד שתיים ביום של קינדרויטל תספק עבורם את ההשלמה התזונתית האידיאלית.

ילדים במצבי מחלה ו/או חוסר תיאבון

ילדים רבים סובלים ממצב מתמשך של חוסר תיאבון על רקע של חוסר תזונתי, או עקב מחלה מתמשכת. במצבים אלו, קינדרויטל מסייע בשתי דרכים – מספק לגוף הילד את האנרגיה ורכיבי התזונה החסרים לו ומשפר את התיאבון של הילד בעזרת צמחי המרפא שבפורמולה.

הפרעות קשב וריכוז בילדים

קינדרויטל מסייע בטיפול בהיפראקטיביות ובהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים, מאחר והוא משפר את יכולת הגוף להרחיק מתכות כבדות - גורם מזהם המוכר כאחת מהסיבות להפרעות קשב וריכוז.

אוכלוסייה מבוגרת

קינדרויטל מספק פתרון טוב גם עבור קשישים המתקשים בבליעת כדורים וזקוקים למולטי ויטמין נוזלי המכיל סידן. כמו גם עבור נשים הנמצאות בקבוצת סיכון לאוסטאופורוזיס וזקוקות לתוספת סידן וויטמיןD  הנספגים ביעילות בגוף. 

  • אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
250 מ"ל
הוראות שימוש
10 מ"ל (שתי כפיות), 1-2 פעמים ביום, לפני האוכל