10 מיליארד חיידקים משלושה זנים מרוכזים


152 174(-12.64%)

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות

Probiotic 10 | פרוביוטיקה 10

60 כמוסות

 

הפרוביוטיקה מוגדרת כתוסף מזון המכיל חיידקים חיים בעלי השפעה מיטיבה על האדם. היא עושה זאת, על ידי שמירה על מאזן החיידקים הידידותיים לעומת החיידקים מחוללי המחלות בגוף.

 

ל’פרוביוטיקה 10′ מבית ברא צמחים ישנו הרכב ייחודי שכולל 10 מיליארד (!) חיידקים פרוביוטיים ידידותיים, משלושה זנים משלימים, שנבחרו בקפידה רבה – בכדי להעניק השפעה סינרגטית על המקצב העיכולי.

 

יתרונות המוצר ‘פרוביוטיקה 10’:

 • בחרנו עבורכם זני חיידקים שנחקרו ברחבי העולם [1,2] ושהשפעתם החיובית נשמרה גם בזמן טיפול אנטיביוטי [3]. שילוב ייחודי זה של זני חיידקים נמצא כמשפר עמידות בפני חומציות הקיבה ויכולת שרידות עד הגעתם לאזור היעד שלהם [1].
 • ‘פרוביוטיקה 10’ מיוצרת על ידי ברא צמחים במערכת ייצור חדשנית, העומדת בתקנים האירופים המחמירים ביותר בתחום מוצרי הפרוביוטיקה הרגישים.
 • קו הייצור כולל אזור סטרילי מבוקר טמפרטורה ותנאי לחות, ללא מגע יד אדם.
 • ‘פרוביוטיקה 10’ מכילה תוספת סיבי FOS שמופקים מצמח העולש, המשמשים כמצע מזון לחיידקים הפרוביוטיים הידידותיים ובכך תורמים לשגשוגם.

 

כל כמוסה מכילה:

Lb rhamnosus SP1 – 3.35 מיליארד חיידקים

Lb acidophilus LA3 – 3.35 מיליארד חיידקים

Bf animalis lactis BLC1 – 3.35 מיליארד חיידקים

FOS | Fructooligosaccharides | סיבים פוליסכרידיים.

 

אופן השימוש:

2-1 כמוסות ביום לפני או עם הארוחה

ניתן לפתוח את הכמוסה ולהוסיף את תכולתה לתוך מזון או מים לפי הצורך

מומלץ לשמור בקירור לאחר הפתיחה

 

אזהרות כלליות:

מומלץ להרחיק לפחות בשעתיים מלקיחת תרופות

 

מה אומרים המחקרים בתחום מדע הפרוביוטיקה?

מחקר קליני אוסטרלי שכלל 465 משתתפים, מצא כי השימוש בפרוביוטיקה, המכילה חיידקים מסוג Bifidobacterium animalis lactis, מסייע בבעיות נשימה ועיכול שונות (5,4). מחקר קליני קנדי (2013) מצא קשר חיובי בין צריכה של פרוביוטיקה לעלייה ברמות של ויטמין D בדם (6).  מטא אנליזה של מחקרים קליניים שנערכה על ידי אוניברסיטת מיאמי שבארה”ב מצאה כי השימוש בפרוביוטיקה בקרב ילדים הביא לירידה ניכרת ברמות של נוגדני IgE – שמקושרים לתופעות אלרגיות. הירידה ברמות הנוגדנים הייתה משמעותית יותר, ככל שהשימוש בפרוביוטיקה נמשך לטווח ארוך יותר. בנוסף, השימוש בפרוביוטיקה הביא לירידה משמעותית של גירויים עוריים. (7).

 

תוסף תזונה

למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. המוצר לא נבדק במחקר קליני.

 

אסמכתאות:

 1. probiotic properties of lactobacillus rhamnosus and lactobacillus paracasei isolated from human faeces. M. Cristina Verdenelli, F. Ghelfi, S. Silvi, C. Orpianesi, C. Cecchini, A. Cresci. Eur J Nutr (2009) 48:335-363
 2. Antagonistic activity of probiotic lactobacilli and bifidobacteria against entero- and uropathogen P. Hutt, J. Shchepetova, K. Loivukene, T. Kullisaar and M. Mikelsaar Journal of Applied Microbiology 100 (2006) 1324-1332
 3. The mucus binding of Bifidobacterium lactis Bb12 is enhanced in the presence of Lactobacillus GG and Lact. delbrueckii subsp. Bulgaricus. A.C. Ouwehand, E. Isolauri , P.V. Kirjavainen, S. Tolkko and S.J. Salminen Letters in Applied Microbiology 2000, 30, 10-13
 4. Persistence of Colonization of Human Colonic Mucosa by a Probiotic Strain, Lactobacillus rhamnosus , after Oral Consumption. Alander M, Satokari Antibiotic susceptibility of potentially probiotic Lactobacillus strains
 5. CHARTERIS, W.P., KELLY, P.M., MORELLI, L., and COLLINS, J.K. 1998. Food Protect. 61(12):1636-43
 6. Antibiotic susceptibility of potentially probiotic Lactobacillus strains CHARTERIS, W.P., KELLY, P.M., MORELLI, L., and COLLINS, J.K. 1998 J. Food Protect. 61(12):1636-43
 7. Nicholas P. West, Peggy L. Horn, David B. Pyne, Val J. Gebski, Sampo J. Lahtinen, Peter A. Fricker, Allan W. Crippsemail. Probiotic supplementation for respiratory and gastrointestinal illness symptoms in healthy physically active individuals.
 8. Jones ML, Martoni CJ, Prakash S.Oral supplementation with probiotic L. reuteri NCIMB 30242 increases mean circulating 25-hydroxyvitamin D: a post hoc analysis of a randomized controlled trial. J Clin Endocrinol Metab. 2013 Jul;98(7):2944-51.
 9. Elazab N, Mendy A, Gasana J, Vieira ER, Quizon A, Forno E.Probiotic administration in early life, atopy, and asthma: a meta-analysis of clinical trials.Pediatrics. 2013 Sep;132(3):e666-76.

 

תוסף תזונה
למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
60 כמוסות
הוראות שימוש
2-1 כמוסות ביום לפני או עם הארוחה