מחיר באתר בלבד
מחיר באתר בלבד

חליטת צמחים אורגנית לשיפור התחושה והנוחות לאחר הארוחה.


35 39(-10.26%)

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות

TAKE RELIEF 

חליטת צמחים אורגנית 

חליטה ייחודית זו מבוססת על צמחים אורגניים טעימים ואיכותיים, בהם נעשה שימוש רב ברפואת הצמחים המסורתית לשחרור מתחים, הפגת נפיחות ויצירת תחושת נינוחות בבטן.

הצמחים הארומטיים שבחליטה משמשים מזה שנים לשיפור התחושה והנוחות לאחר הארוחה. בין אם כחליטה ובין אם כלעיסה לאחר הארוחה – ישנן תרבויות שבהן מסיימים כל ארוחה בהגשת חליטה ריחנית של צמחים אלה.

 לחליטה טעם מתקתק, ארומטי והנעים המרמז על השפעתה המרגיעה והמשחררת.

קמומיל- זהו אחד הצמחים השימושיים ביותר לשתייה בחליטה. הקמומיל הוא צמח ארומטי עדין בעל מסורת ארוכת שנים כצמח מרפא ובעל פעילות מגוונת מאוד. תכולת השמנים הנדיפים הייחודיים בפרחיו הופכת אותו לצמח ראשון במעלה לתמיכה במקצב עיכולי תקין.

 זוטה לבנה, “צמח התה של ישראל”. עוד אחד מצמחי המרפא הנהדרים של משפחת השפתניים שבהם התברכה ארצנו. ריחו המשכר מרחיב ופותח את הנשימה, משרה ערנות נעימה ומרגיע דאגות.

רוזמרין רפואי- הצמח מקובל בשימושים רפואיים וקולינריים מזה אלפי שנים. בהרבליזם המודרני – הרוזמרין נחשב לצמח מעורר ומשפר מצב רוח והוא משמש בין היתר לחיזוק כללי במצבי חולשה, להגברה של זרימת הדם והקלה במצבי נפיחות וכבדות לאחר הארוחות.

 מליסה – המליסה נקראת באנגלית Lemon balm לאור הניחוח הלימוני המשכר שמקורו בשמנים הארומטיים שבעלים – להם מיוחסת השפעתה העיקרית ברפואת הצמחים. עדינותה של המליסה, טעמה החמצמץ-מתקתק הייחודי ותכולת השמנים הנדיפים שבה, הופכים אותה לצמח אופטימאלי בראייה נטורופטית, לשם תמיכה במקצב עיכולי מאוזן.

שומר – השומר הוא צמח הנפוץ בשימושיו הקולינריים והרפואיים ברחבי העולם, מזה אלפי שנים – באירופה, במזה”ת, סין והודו. תיעוד לשימוש בזרעי השומר היה כבר בימי יוון ורומי העתיקים. השומר שימש בעיקר לטיפול במגוון הפרעות עיכול, גזים וכאבי בטן.

זרעי אניס – מהעתיקים והידועים בצמח המרפא. הזרעים בעלי הארומה הנפלאה משמשים ברפואת הצמחים המסורתית לטיהור ופתיחת הנשימה, שיפור מצב הרוח והקלה במצבי נפיחות וחוסר נוחות לאחר הארוחות.

 • רכיבים טבעיים
 • אורגני
 • ללא קפאין
 • Vegan friendly
 • כשר

 רכיבים:

 • Matricaria recutita / קמומיל
 • Micromeria fruticosa / זוטה לבנה
 • Rosmarinus off. / רוזמרין רפואי
 • Melissa off / מליסה
 • Foeniculum vulgare / שומר
 • Pimpinella anisum / אניס

 הוראות הכנה:

לשים שקיק בכוס, לשפוך מים רותחים ולכסות למשך כ 10- דקות, לסנן ולשתות.

כשרות: בד"ץ העדה החרדית
תוסף תזונה

האמור לעיל מבוסס על גישות נטורופתיות והרבליסטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. *המוצר נבדק במחקר מעבדתי.


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
20 שקיקים
כשרות
בד"ץ העדה החרדית
טבעוני
כן

קנו יחד


מחיר חבילה: 0
 35 במקום 39
 159 במקום 199