מחיר באתר בלבד
מחיר באתר בלבד

חליטת צמחים אורגנית עם עלי פטל אדום


35 39(-10.26%)

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות

TAKE RASPBERRY 

חליטת צמחים אורגנית עם עלי פטל אדום

חליטה ייחודית וטעימה של עלי פטל אדום אורגניים, המשולבים עם צמחי מרפא נוספים, בעלי מסורת של חיזוק כללי והכנת גוף האישה במהלך ההיריון ולקראת הלידה. 

פטל אדום- שמו הלטיני של הצמח Rubus idaeus נלקח מהר “איידה” שבטורקיה, מקום גידולו המקורי. הפטל האדום הוא שיח רב שנתי המתנשא לגובה של כשני מטרים והוא נפוץ ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אסיה וצפון אמריקה. עלי הפטל האדום היו בשימוש של הרפואה המסורתית במגוון של מצבים המיוחסים למערכת הרבייה הנשית. הריון ולקראת לידה. עלי הפטל האדום עשירים בוויטמינים ומינרלים, ביניהם סידן, מגנזיום ורמה גבוהה של ברזל.

סרפד – תכונותיו של הסרפד היו ידועות כבר בימי קדם, והוא שימש עוד בעת הקדומה לטיפול בבעיות בריאותיות מגוונות, וזכה למוניטין בזכות איכותו המחזקת. עלי הסרפד עשירים במינרלים ורכיבים תזונתיים, והם מעודדים תהליכי ניקוי וטיהור הגוף. באמריקה השתמשו הילידים והמתיישבים הראשונים בחליטות סרפד לתמיכה ולהזנה בפרט בתקופות של גדילה, היריון והנקה.

זרעי אניס – מהעתיקים והידועים בצמח המרפא. הזרעים בעלי הארומה הנפלאה משמשים ברפואת הצמחים המסורתית לטיהור ופתיחת הנשימה, שיפור מצב הרוח והקלה במצבי נפיחות וחוסר נוחות לאחר הארוחות.

ג’ינג’ר- זהו צמח מרפא ארומטי בעל חריפות עדינה, אשר מקובל להשתמש בו במצבי אי נוחות עיכוליים, תופעה מוכרת במהלך ההריון.

מכיל: 20 שקיקים

  • רכיבים טבעיים
  • אורגני
  • ללא קפאין
  • Vegan friendly
  • כשר

רכיבים:

  • Rubus idaeus / (50%) פטל אדום
  • Urtica dioica / סרפד
  • Pimpinella anisum / אניס
  • Zingiber off. / ג’ינג’ר

הוראות הכנה:

לשים שקיק בכוס, לשפוך מים רותחים ולכסות למשך כ 10- דקות, לסנן ולשתות.

החליטה מומלץ לשימוש כהכנה ללידה משבוע 26 ועד למספר שבועות שלאחר הלידה.

כשרות: בד"ץ העדה החרדית

תוסף תזונה

האמור לעיל מבוסס על גישות נטורופתיות והרבליסטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. *המוצר נבדק במחקר מעבדתי.


אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
20 שקיקים
כשרות
בד"ץ העדה החרדית
טבעוני
כן
 35 במקום 39
 85
 95
 22
 82.40 במקום 103