משלוח חינם בקנייה באתר מעל 350 ש''ח

(דואר רשום או נקודת איסוף דרך UPS)
יתכנו עיכובים במשלוחים עקב המצב הביטחוני


לקוחות יקרים
החנות תהיה סגורה בתאריכים
18/4/24 -30/4/24
הזמנות שיתקבלו מהתאריך ה- 17/4/24 יטופלו וישלחו לאחר החג.
חג שמח לכולם

כמוסות תערובת פטריות לחיזוק מערכת החיסון


153 170-10%

קרא עוד


* מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
* יתכן שוני מחירים בין האתר לחנות

תיאור

קיירטיב – תוסף תזונה פונקציונלי טבעי המכיל פטריות חשובות – שיטקה ואגריקוס, הפועלות יחד בסינרגיה.

כמוסה: תאית ומים

מכיל: 60 כמוסות|
משקל נקי 35.4 גרם

כל כמוסה מכילה 1 קק"ל

אופן השימוש

1-2 כמוסות עד 3 פעמים ביום רחוק מזמני הארוחה.

מידע נוסף

מה קורה למערכות ההגנה שלנו?

בעידן המודרני, תפקודי מערכות ההגנה של האדם הולכים ופוחתים מסיבות רבות: מתח, תזונה לקויה, קרינה מייננת, שימוש בתרופות, הגיל, חוסר איזון הורמונלי, עייפות, וירוסים וחיידקים.

הוירוסים והחיידקים הולכים ומתעצמים, בעוד יכולות האדם לריפוי עצמי הולכות ופוחתות, עקב ירידה דרמתית בתפקודי התאים המובילה למחלות.

בשל הירידה במנגנוני ההגנה של האדם, המדע מחפש דרכים יצירתיות לשפר את המצב וחוקר רכיבים רבים, וביניהם פוליסכרידים וגליקופרוטאינים הנמצאים בפטריות, כדי לעודד את מערכות ההגנה שלנו.

בהפקת תוסף התזונה קיירטיב אנו משתמשים בטכנולוגיות חדשניות לגידול ולהפקה של הפטריות, המאפשרות למצות ספקטרום נרחב של האלמנטים הייחודיים מפטריות השיטקה והאגריקוס. בזכות תהליך זה, אנו משיגים מגוון עצום של אלמנטים חיוניים לאדם, בריכוז, באיכות ובזמינות של הרכיבים הפעילים.

במהלך השנים האחרונות, חלה התקדמות משמעותית במדע, בהבנת הרכיבים החשובים הנמצאים בפטריות אלו. לדוגמא, הטרופוליסכרידים וגליקופרוטאינים, כולל המבנים הכימיים שלהם והביואקטיביות שלהם, כגון: נוגדי חמצון, אימיונוסטימולטורים ועוד. אופן ההפקה של הפטריות מאפשר אספקת מגוון עשיר של תרכובות פונקציונליות, כגון: הטרופוליסכרידים, סיבים תזונתיים, טרפנים, פפטידים, גליקופרוטאינים, מינרלים, ויטמינים (כמו ויטמין D) וחומצות פנוליות. הנוכחות של כל הרכיבים האלו באיכות ובזמינות גבוהה, מסבירה את השפעתן על הפעילויות הביולוגיות המשמעותיות לאדם.בנוסף, מחקרים מראים את הפוטנציאל הגדול הטמון בהטרופוליסכרידים לאדם כמו:

גלוקנים (הכוללים  αו (β-, לנטינאן, KS-2, AC2P,  LC-1 יחד עם מאננים, גלקטנים ופרוקטנים.

הודות לנתונים אלו שהוכחו, הטרופוליסכרידים מהווים קטליזטורים בעלי פוטנציאל משמעותי להפעלת תהליכים החשובים לאדם, כמו זיהוי תקלות וסיוע לגוף להתמודד במערכות שונות.

אין לייחס לרשום התוויה רפואית
תכולה
60 כמוסות
הוראות שימוש
1-2 כמוסות עד 3 פעמים ביום רחוק מזמני הארוחה.